MARKABONUSGİRİS
5000TL
8000TL
5000TL
5000TL
3000TL
5050TL
4000TL
1500TL
4000TL
5000TL
2000TL
6500TL
8000TL
3000TL
5000TL

Yatırım şartı olmadan bonus veren siteler sayesinde özel promosyonları çok kolay bir biçimde alabilirsiniz. Hem bu fırsatı sunan işletmeler hem de hediye hakkındaki bilgileri sizler için derledik.

Yatırım şartı olmadan bonus veren siteler piyasanın her daim en çok ilgi gören işletmeleri arasında yer alırlar. Bunun nedeni ise ilgili hediye paranın aktarım olmadan alınmasıdır. Bundan dolayı mevcut kampanyaya dair tüm bilgiler yazımızda yer almakta.

Yatırım Şartı Olmadan Bonus Veren Siteler Amacı

Yatırım şartı olmadan bonus veren siteler yabancı olan işletmelerdir. Bunların oyun komisyonları üzerinden alınmış olan bir lisansları söz konusudur. Bunun yanı sıra resmi siteleri her daim Türkçe tasarlanmıştır. Ekonomik anlamda sorunları bulunmaz. Mobil cihaz üzerinden de katılım mümkündür.

İlgili promosyonun sunulmasının belli nedenleri vardır. Bunların başında ise her zaman daha çok kişinin üye olmasını sağlamak ilk sırada gelir. Çünkü mevcut bonus oyuncular açısından bakıldığı zaman kesinlikle büyük bir avantaj demektir. Bu da üye sayısının artması anlamını taşır. İşletmeler hem reklamlarını yaparken hem de tanıtımlarını gerçekleştirirler.

Bunun yanı sıra aktarımsız olan promosyonun sunulması ilgili şirketin güvenilir olduğunu ortaya koyar. Bunun da unutulmaması lazım. Son olarak bonusun verilmesinin nedenlerinden birisi olan saygınlık kazanmayı da eklemek gerekiyor. Nedeni ne olursa olsun ilgili kampanya üyeler için avantaj demektir.

Yatırım Şartı Olmadan Bonus Özellikleri

Yatırım şartı olmadan bonus veren siteler tarafından sunulan bu özel promosyonun özellikleri şöyledir;

  • Aktarım olmaması en temel özelliği olarak karşımıza çıkar. Bunun anlamı ise paranın bedava bir biçimde sunulmasıdır.
  • İlgili bonusun sahibi olabilmek için resmi site erişimi sonrasında hesap açılmalıdır. Buna üyelik adı verilir. İletişim, kimlik, hesap bilgilerinin yazılması esastır. Böylelikle para hak edilmiş olacaktır.
  • Özellikle bunun sadece tek bir kere ile sınırlı olacak şekilde verilmiş olduğunun altını çizmek lazım. Yani ikinci defa alınması söz konusu olamaz.
  • Daha önceden üyeliği bulunan kişilerin bonus katılımı yapması yasaktır.
  • Her daim TL üzerinden sunulmuş olması daha farklı bir özelliği olarak karşımıza çıkar.
  • Bunun yanı sıra paranın alınmasının hemen ardından çekimi söz konusu değildir. Çünkü ilk olarak çevrim işlemlerinin yapılması esastır.

Hem canlı yardım hem de bunun haricinde kalmış olan yöntemler üzerinden paranın hesaba tanımlanması mümkündür.

Yatırım Şartı Olmadan Bonus Çevrimi

Yatırım şartı olmadan bonus veren siteler üzerinden alınmış paranın çekimi için çevrim yapılır. Çevrim katlama olarak da bilinir. Spor betleri erişimi sonrasında tek maç veya kombine kupon oluşturulmalıdır. Her bet oranı kabul edilmez. Firmaların tanımladığı oranlara göre hareket etmek şarttır. Aynı zamanda kuponun bir kere çevrilmesi yeterli değildir. Olasılığı 2 olan bet marketleri de kullanılamaz.

Yatırım Şartı Olmadan Bonus Çekimi

Yatırım şartsız bonus veren siteler farklı birden çok finansal yöntemi kabul ederler. Çekim işlemlerinde her daim resmi site kullanılmalıdır. Burada her sistem için tanımlanmış olan özel bir alan vardır. İstenen ne kadar bilgi varsa hatasız şekilde yazılması esastır. İlk çekimlerin kesinlikle belgeye tabi olduğunu unutmamak lazım. Bunun yanı sıra sistemler ise şöyledir; kredi kartı, cepbank, banka havalesi, QR kod, sanal cüzdan servisleri, Bitcoin ve fazlası öne çıkar. İşlemler uzun sürmez.

S.S.S

Yatırım şartsız bonus veren siteler erişimi nasıl olur?

Yatırım şartsız bonus veren siteler arasında sadece yabancı ofisler söz konusudur. Bunların alan isimlerine zaman zaman yasak koyulur. Böyle durumlarda güncel olan alan adının edinilmesi temel bir kuraldır. Daha sonra hangi cihaz olursa olsun erişimi sağlayabilirsiniz. Tabi ki bir tarayıcı açmak ve adresi yazmak önem arz eder. Bu da çok uzun bir zaman almaz.

Yatırım şartsız bonus veren siteler üzerinden paranın yüklenmesi nasıldır?

Yatırım şartsız bonus veren siteler ile üyelik alan kişiler promosyonu hemen yükleyebilirler. Bunun için genellikle canlı yardım olarak tanımlanmış yöntem kullanılır. Aynı zamanda sitelerin bir kısmında otomatik yükleme sisteminin de bulunmuş olduğunu görmekteyiz. SMS kodu ve email yollama gibi farklı metotlar vardır. Bu sayede parayı almış olursunuz.

İlginizi Çekebilir;

https://www.guildgreyshkul.com/rulet-algoritmasi

https://www.guildgreyshkul.com/rulet-oyunu-nedir

https://www.guildgreyshkul.com/roulette-nasil-oynanir

Yakın zamanda paylaşılanlar

Vücut Geliştirmeye Kaç Yaşında Başlamalısınız?

Vücut geliştirmeye başlamak için en iyi yaş kaçtır? Vücut geliştirmeye kaç yaşında başlamalısınız? Bu sorular…

18 June 2023

Her gün egzersiz yapıyor musunuz? Her gün egzersiz yapmak kasları eritir mi, her gün egzersiz yapmak zararlı mıdır?

Spora yeni başlayan kişilerin beklentilerini tanımlamaları önemlidir. Spor birçok nedenden dolayı yapılabilir. İnsanlar profesyonel bir…

18 June 2023

Proteinli ve Sağlıklı Bir Sporcu Kahvaltısı Nasıl Olmalıdır?

Sağlıklı beslenme ve düzenli egzersizin bir arada olması gerektiğini muhtemelen zaten biliyorsunuzdur. Spor yapmak ve…

18 June 2023

Kişisel Eğitim Nedir? Nasıl Yapılır? Kişiye Özel Spor Koçluğu ile Hedefinize Ulaşın

10 Mayıs 2023 Kişiye Özel Spor Koçluğu Kişisel antrenman, spor eğitmenleri tarafından kişiye özel egzersiz…

18 June 2023

Aletli Pilatesin Faydaları Nelerdir? Ne İşe Yarar?

Aletli pilatesin faydaları insan vücudu için özellikle güçlüdür. Aletli Pilates, Reformer Pilates olarak da bilinir.…

17 June 2023

Sporcu Öğünleri Nedir? Örnek Sporcu Öğün Önerileri

Sporcuların ne yediklerine dikkat etmeleri gerekir. Sporcuların çok fazla sağlıklı karbonhidrat ve protein tüketmesi gerekir.…

17 June 2023

Bu site çerezleri kullanmaktadır.