MARKABONUSGİRİS
5000TL
8000TL
5000TL
5000TL
3000TL
5050TL
4000TL
1500TL
4000TL
5000TL
2000TL
6500TL
8000TL
3000TL
5000TL

Hakkımızda – Künye

Rulet oynamak bir tutku. Biz de bu tutkuya kendini kaptırmış insanlar olarak her oynamak istediğimizde Kıbrıs’a ya da başka bir ülkeye gitmek istemeyen gençler olarak, bu tutkumuzu yaşarken edindiğimiz deneyimleri paylaşabileceğimiz bir platform oluşturmak istedik ve ortaya Guildgreyskhul.com çıktı. Bu projenin gittikçe büyümesi neticesinde de sizler için farklı sitelerde Rulet oynuyoruz ve deneyimlerimizi sizlerle paylaşıyoruz.

Tabii sadece Rulet ile sınırlı kalmıyoruz, diğer oyunları da deniyor ve bunlarla ilgili de bilgi veriyoruz. Aynı zamanda bu oyunları oynadığımız sitelere dair genel bilgilere de yer verdiğimiz sitemizde, Rulet siteleri, casino siteleri hakkında oldukça genelden ziyade daha detaylı bilgilere ulaşmanız mümkündür. Bilgi verdiğimiz konular arasında sitelerdeki maksimum ve minimum ödemeler ya da sitelerin güvenilirliği gibi oldukça önemli de bilmeniz gereken şeyler bulunmaktadır.

Guildgreyshkul.com editörleri, herhangi bir siteye bağlı değildir ve bu nedenle tüm yorumlarımızı tarafsız ve nesnel şekilde yapmaya gayret gösteriyoruz. Bu sayede de oldukça kaliteli ve özgün içerikler ortaya çıkarıyoruz ve başarılı bir yapı oluşturuyoruz. Sonuç itibariyle, bu denli emek verdiğimiz içeriklerimizin de üçüncü partiler tarafından kullanımına hiçbir şekilde izin vermediğimizi belirtmek isteriz.

Sitemiz için yazdığımız tüm içerikler, DMCA kapsamında korumaya alınmakta olup, izinsiz kullanımı ya da çalınması halinde avukatlarımız tarafından yasal aksiyonlar alınmakta ve gerekli mercilerce ilgili üçüncü partiler cezalandırılmaktadır. Lütfen sitemizde yer almasını istemediğiniz bir içerik olursa bizimle paylaşınız.

Bu site çerezleri kullanmaktadır.