MARKABONUSGİRİS
5000TL
1000TL
3000TL
5050TL
3000TL
1500TL
4000TL
1000TL
1000TL
6500TL
1500TL
Nakit İade

En çok tercih edilen slot oyunlarının arasında yer alan Book Of Ra kolay kazanım özelliklerine sahiptir. Buna dair her türlü merak edilen sorunun yanıtını makalemiz üzerinden alabilirsiniz.

Book Of Ra bir slot oyunudur. Adından da rahatlıkla anlaşılacağı üzere antik Mısır dönemini anlatır. Hem ödeme hatlarının fazla olması hem de oyundan kazanımın hızlı bir biçimde elde edilmesi dikkat çeker. Slot oyununa dair merak edilenler için hemen okumaya devam ediniz.

Book Of Ra Nedir?

Book Of Ra bir slot oyunu olmasının yanı sıra anlamı Ra’nın kitabı demektir. Ra olarak tanımlanmış kavram antik Mısır tanrısıdır. Novomatic gibi dünyanın en eski işletmelerinden birisi olan firmanın oyunudur. Bunun yanı sıra videolu olduğunun altını çizmek lazım. Piyasaya sürülmüş olduğu tarih ise 2004 olarak dikkat çeker. Katılımı hem sorunsuz hem de güvenilir olan şirketler üzerinden saniyeler içinde tamamlayabilirsiniz.

Book Of Ra Özellikleri Nasıldır?

Book Of Ra özellikleri denildiği zaman kesinlikle şunlardan bahsetmek lazım;

  • En bilinen slot oyunları arasında yer alırken toplamda tam 9 adet ödeme hattı vardır. Her ne kadar sayısı az olsa bile kazanmak kesinlikle çok basittir.
  • 3 değişik yazılım kullanılarak oyun tasarlanmıştır. Bunların arasında HTML 5, Java ve son olarak ise JS bulunur. Böylelikle güvenli bir katılım mümkündür.
  • Oyunda free spin özelliğinin olması ise avantaj demektir. Buna göre bedava döndürme hakkının elde edilmesinden sonra ödemeye gerek kalmadan makaraları rahatlıkla çevirebilirsiniz.
  • Minimum 1 maksimum ise 1800 TL gibi bir yatırımın yapılması mümkündür. Aktarım ne kadar çok olursa kazanmak da o kadar basit hale gelir.
  • Bunun yanı sıra oyunun toplam kazanç miktarına baktığımızda karşımıza 555 kat çıkar.

Book Of Ra Simge Değerleri Nasıldır?

Book Of Ra oyununda farklı birçok simge söz konusudur. Bunların mevcut değerleri ise şöyledir;

  • Adam simgesi büyük ilgi toplar. Bunun yakalanmasının ardından slot içinde tam 250000 TL kazanım elde edebilirsiniz. En yüksek ikramiye olduğunun altını da çizmek gerekiyor.
  • Aynı zamanda firavun sembolü de vardır. 2 adedi 250 TL demektir.
  • Oyun katılımının yapılmasının sonrasında mor renkli böceğin görüntülenmesi mümkündür. Böylelikle yatırımın tam 37500 katını almış olacaksınız.
  • Gerek K gerekse A harfleri de öne çıkar. 7500 TL üst limitlidir.

Tüm bunları unutmadan oyun girişinin yapılmasının ardından kazanmak kesinlikle çok zor bir işlem olmayacaktır. Yatırım miktarının yüksek tutulmasına dikkat edilmelidir.

Book Of Ra Nereden Oynanır?

Hızlı bir biçimde Book Of Ra slot oyununa katılımı rahatlıkla yapabilirsiniz. Bunun için her zaman güvenilir olan işletmelerin arasından bir seçim gerçekleştirilmelidir. Özellikle oyun komisyonu logosunun bulunup bulunmadığına bakılır. Daha sonraki aşamada ise kurallara uygun şekilde hesap açılması esastır. 18 yaş sınırının bulunduğunun altını çizmek lazım.

Slot katılımının gerçekleştirilebilmesi için yatırım da mühimdir. Kabul edilmiş olan farklı sistemler üzerinden hemen tamamlanır. Bunun yanı sıra casino kısmı üzerinden devam edilir. İşletmelerin bir kısmında ise slot alanı vardır. Tek tıklama sonrasında bu oyunu görüntüleyebilirsiniz. Online olunmasının ardından yatırım miktarına karar verilir. Mobil uyumu da vardır. Özellikle aktarım meblağının yüksek tutulması daha kolay bir biçimde para kazanmak anlamına gelir. Buna dikkat edilmesi şarttır.

S.S.S

Slot oyunu hangi cihazlarla tercih edilir?

Slot oyununun farklı birçok cihaz ile tercih edilmesi noktasında hiçbir sorun söz konusu değildir. Bilgisayarlar bunların başında gelir. Uyum sorunu olmaz. Bunun yanı sıra hem tabletlerin hem de akıllı özelliğe sahip olan tüm cep telefonlarının tercih edilmesi mümkündür. Önemli arz eden nokta adresin doğru bir içimde yazılmasıdır.

Slot oyununda scatter sembolü var mıdır?

Slot oyununun içinde yer alan scatter bir kitap simgesidir. Bunun farklı birçok özelliği söz konusudur. Bunlardan birisi diğer sembollerin yerine kullanılabilmesidir. Aynı zamanda minimum 3 tane yakalanması durumunda tam 900 birim kazanmak da mümkündür. Bunun tanımlanmış üst sınırı ise 90000 TL olarak dikkat çeker. Bu açıdan bakıldığı zaman kazanç getirir.

İlginizi Çekebilir; 

https://www.guildgreyshkul.com/canli-rulet-oyna

https://www.guildgreyshkul.com/guvenilir-rulet-siteleri

https://www.guildgreyshkul.com/bedava-rulet-oyna

Tarafından yayınlandı
Siyah Onbir

Yakın zamanda paylaşılanlar

Vücut Geliştirmeye Kaç Yaşında Başlamalısınız?

Vücut geliştirmeye başlamak için en iyi yaş kaçtır? Vücut geliştirmeye kaç yaşında başlamalısınız? Bu sorular…

18 June 2023

Her gün egzersiz yapıyor musunuz? Her gün egzersiz yapmak kasları eritir mi, her gün egzersiz yapmak zararlı mıdır?

Spora yeni başlayan kişilerin beklentilerini tanımlamaları önemlidir. Spor birçok nedenden dolayı yapılabilir. İnsanlar profesyonel bir…

18 June 2023

Proteinli ve Sağlıklı Bir Sporcu Kahvaltısı Nasıl Olmalıdır?

Sağlıklı beslenme ve düzenli egzersizin bir arada olması gerektiğini muhtemelen zaten biliyorsunuzdur. Spor yapmak ve…

18 June 2023

Kişisel Eğitim Nedir? Nasıl Yapılır? Kişiye Özel Spor Koçluğu ile Hedefinize Ulaşın

10 Mayıs 2023 Kişiye Özel Spor Koçluğu Kişisel antrenman, spor eğitmenleri tarafından kişiye özel egzersiz…

18 June 2023

Aletli Pilatesin Faydaları Nelerdir? Ne İşe Yarar?

Aletli pilatesin faydaları insan vücudu için özellikle güçlüdür. Aletli Pilates, Reformer Pilates olarak da bilinir.…

17 June 2023

Sporcu Öğünleri Nedir? Örnek Sporcu Öğün Önerileri

Sporcuların ne yediklerine dikkat etmeleri gerekir. Sporcuların çok fazla sağlıklı karbonhidrat ve protein tüketmesi gerekir.…

17 June 2023

Bu site çerezleri kullanmaktadır.